تاپ میکس گیم
خرید سرور مجازی (vps)

Virtual Private Server یا vps به واسطه تجزیه سرور فیزیکی به کمک نرم افزار مجازی ساز مانند VMware ESXi یا Hyper-V گفته می شود که دارای منابع سخت افزاری اختصاصی می باشند و قابلیت نصب تمام سیستم عامل ها را دارا هستند.

خرید vps تحویل آنی

ویژگی های سرور های  تاپ میکس گیم

  • لایسنس > ایمن و اورجینال
  • مدیریت شده > آماده تحویل
  • پشتیبانی کامل >  ۳۶۵ / ۷ / ۲۴
  • فایروال > قوی و کار آمد
  • آپتایم >  %۹۹
سفارش سرور

سرور مجازی چیست ؟

به سرورهایی که به صورت مجازی و کاملا مستقل همانند سرورهای اختصاصی و با سطح دسترسی کامل بر روی سرور های اختصاصی فیزیکی ارائه می شوند سرور مجازی میگویند.
هر سرور مجازی به طور مستقل سهم خاصی از منابع سرور همانند رم (ram),سی پی یو (C.P.U) و یا هارد (H.D.D) را در بر میگیرد.

گیم سرور مجهز به آنتی دی داس (Anti DDOS)

ویژگی VPS های مخصوص گیم تاپ میکس گیم 

یکی از تهدیدات بزرگ دنیای امروز تکنولوژی حملات DDOS برای سایت ها و سرور های مختلف میباشد، که این موضوع در خصوص سرور های مخصوص گیم بسیار شدیدتر بوده و فعالیت فعالان این حوضه را به شدت تحت شعاع قرار داده است .در این سرویس ها از آنتی دی داس استفاده شده و میتوانید بدون ایران اکسس شدن و هیچگونه مشکل قطعی از بابات اتکهای DDOS از این سرویس بهرمند شوید .

سرور مجازی ویندوز

سرور مجازی ویندوز

سرور ویندوز ، یک سرور vps است که سیستم عامل ویندوز ( معمولا نسخه های سرور ) بر روی آن نصب شده و با دسترسی administrator از طریق ریموت دسکتاپ در اختیار کاربران قرار می گیرد. زیر ساخت سرورهای مجازی ویندوز دارای سخت افزار قدرتمند intel و Super micro است که با استفاده از ESXi بازدهی و سرعت و کیفیت فوق العاده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد. برای خرید سرور مجازی ویندوز بر روی مشاهده سرویس کلیک نمایید.

خرید سرور مجازی ویندوز
سرور مجازی گیم

سرور مجازی لینوکس

سرور لینوکس ، یک سرور است که سیستم عامل های پایه یونیکس/لینوکس بر روی آن نصب شده و با دسترسی root از طریق SSH در اختیار کاربران قرار می گیرد. زیر ساخت سرورهای مجازی لینوکس دارای سخت افزار قدرتمند اینتل و سوپر مایکرو است که با سیستم مجازی ساز ESXi بازدهی ، سرعت و کیفیت فوق العاده ای را در اختیار کاربران قرار میدهد. برای خرید vps لینوکس بر روی مشاهده سرویس کلیک نمایید

خرید سرور مجازی لینوکس

سیستم های قابل ارائه بر روی VPS

در VPS بسته به مقدار منابعی که به VPS شما به صورت اختصاصی داده میشود میتوانیدکامل از آن استفاده کنید. به عنوان مثال یک سرور اختصاصی فیزیکی که دارای ۲۴ کور سی پی یو و ۱۲۸ گیگ رم میباشد را میتوان به VPSهایی تقسیم کرد که هر کدام از آنها منابع CPU,RAM,HDD مجزای خود را داشته باشند. مثلا یک VPS با میزان ۱ کور سی پی یو کامل و ۴ گیگ رم و با ۱۰۰ گیگ هارد مجازی سازی شده و ارائه میگردد.

سایتهایی که نیازمند مقدار زیاد و ثابتی از CPU,RAM,HDD و … میباشند و تعداد کاربران و بازدید های زیادی دارند، بهتر است جهت کیفیت خدمات دهی خود از vps به جای هاست اشتراکی استفاده کنند.

لینوکس

centOS,Ubuntu,Debian,FreeBSD,Fedora,RedHat

ویندوز

 Windows 2016, Windows 2012, Windows 2019

پلان های وی پی اس (VPS) تاپ میکس گیم

در زیر پلان های مناسب و قابل تغییر در فراییند خرید برای شما قرار می دهیم امید واریم تا رضایت شما را جلب کند

پلان های VPS تاپ میکس گیم 

نصب و راه اندازی رایگان ، دیتاسنتر های منتخب ، انعطاف پذیری کاربردی ، دسترسی های متعدد ، مجازی سازی ، منابع اختصاصی
توضیحاتی پیرامون VPS

TopMix-GAme 

در این قسمت سعی شده تا بیشتر سوالات شمارا پیرامون خرید و نحوه ی فعال سازی ، توضیحات تکمیلی پیرامون سرور های مجازی و …  پاسخ داده شود ، امید داریم بتوانیم مشکلات شما را پیرامون این سرور ها برطرف سازیم

پشتیبانی ۲۴ ساعته تاپ میکس گیم