خرید سرور CSGO کانتر استریک گلوبال آفنسیو

خرید سرور کانتر گلوبال آفنسیو

خرید سرور csgo ایران

تمامی سرور ها CSGO تاپ میکس گیم دارای پلاگین های Knife/Gun Skins , MusicKits , MVP , Ranks , Stickers و غیره می باشند. با خرید سرور csgo با خیالی راحت با دوستانتان به انجام بازی بپردازید.
سرور های Mix به علاوه امکانات فوق دارای تمامی مود های اساسی نظیر Retakes , Wingman , Practice , Match , Tournaments و … می باشند.

با کیفیت ترین و قویترین سرور اختصاصی CSGO در ایران با کمترین قیمت و بیشترین امکانات

پلاگین های اختصاصی

با خرید سرور csgo تاپ میکس گیم، متفاوت بودن را احساس کنید. همواره در تلاش بوده ایم تا سرور های کانتر گلوبال را با استفاده از تجربه و دقت بهبود ببخشیم 

پینگ پایین

تمامی سرور های کانتر استریک گلوبال آفنسیو تاپ میکس گیم بر روی سرور های اختصاصی و با منابع اختصاصی برای مشتریان قرار داده خواهد شد، کانفیگ حرفه csgo با کمترین نوسان پینگ

آپدیت ماهانه
با خرید سرور کانتر استریک گلوبال آفنسیو تاپ میکس گیم، تیم ما با هدف بهبود و ارتقا سطح سرور ها به صورت ماهانه اپدیت هایی بر روی سرور ها انجام می دهند

خرید سرور csgo، پلان های خرید سرور کانتر گلوبال تاپ میکس گیم

قیمت: 100000 تومان
قیمت: 110000 تومان
قیمت: 120000 تومان
قیمت: 130000 تومان
قیمت: 140000 تومان
قیمت: 150000 تومان
قیمت: 160000 تومان
قیمت: 170000 تومان

ویژگی سرور کانتر گلوبال آفنسیو csgo تاپ میکس گیم

خرید سرور CSGO

بعد از خرید سرور csgo و پرداخت وجه بین 6 تا 24 سرور سی اس گو شما آماده شده و با توجه به مود درخواستی شما سرور سی اس گو تحویل داده خواهد شد.

بله، در هر رمان که نیاز داشته باشید امکان اضافه کردن پلاگین بر روی سرور سی اس گو سفارش شده را خواهید داشت و می توانید از امکانات بی نظیر تاپ میکس گیم بهره مند شوید.

سرور های سی اس گو تاپ میکس گیم با منابع اختصاصی و پورت شبکه 10 گیگی ارائه می شوند که همین امر پایین ترین پینگ ممکن و کمترین var را به ارمغان خواهد آورد.

بعد از خرید سرور سی اس گو توسط شما، با توجه به مود انتخابی سرور، سرور هایی کاملا شبیه به سرور های سی اس گو اختصاصی تاپ میکس گیم که بر روی سرور لیست csgo قرار دارند برای شما کانفیگ و در اختیارتان قرار خواهد گرفت.