تاپ میکس گیم

خرید بات تیم اسپیک

خرید بات تیم اسپیک با کیفیت بالا و آپ تایم 99% که میتواند همه نیاز های شما را برای داشتن سرور تیم اسپیکی پویا و کارآمد بر طرف نماید. با توجه به نیاز مشتریان تیم اسپیک تاپ میکس گیم به بات های مدیریت و پخش موزیک بر آن شدیم تا بات های با کیفیت و با اپتایم بالا و کانفیگ حرفه را برای تیم اسپیک ران کنیم. بات های قابل ارائه شامل:

  • بات موزیک
  • سیسنوس بات
  • رنک سیستم

شما از طریق قسمت انتخاب دسته بندی می توانید بات تیم اسپیک مد نظر خود را پیدا کرده و با کلیک بر روی خرید محصول به صفحه خرید بات تیم اسپیک وارد شده و محصول خود را سفارش دهید. زمان تحویل بات های موزیک و سینوس بات . رنک سیستم بین 1 الی 6 ساعت کاری می باشد. همچنین بعد از خرید بات برای تیم اسپیک شما می توانید درخواست کانفیگ بات برای سرور خود را از طریق تیکت ارسال کنید.  تیم پشتیبانی ما بات تیم اسپیک را به صورت رایگان برای شما عزیزان کانفیگ کند.

پلان های خرید بات موزیک تیم اسپیک

پلان خرید سینوس بات تیم اسپیک

پلان های خرید رنک سیستم تیم اسپیک

بعد از خرید بات تیم اسپیک و ثبت سفارش معمولا بین 1 تا 6 ساعت کاری پنل بات (در صورت داشتن پنل بات خریداری شده) به شما تحویل خواهد شد.
همان طور که میدانید تمامی بات های موجود برای تیم اسپیک به دلیل وجود تحریم یا فیلتر شدن ایپی رادیو آنلاین یا موارد دیگر دچار قعطی های می باشند. در بعضی از موارد وجود باگ های ناشنخته نیز باعث از دسترس خارج شدن پنل بات می شود. شما می توانید با ارسال تیکت با بخش پشتیبانی مشکل خود را مطرح کرده و در سریع ترین زمان مشکل شما رفع خواهد شد.
برای بات های موزیک، سینوس بات، jts3 و … شما نیاز به هیچ دسترسی خاصی نبوده و فقط نیاز به ساخت یک پرمیشن مخصوص بات در سرور هستید تا رنک و پرمیشن را به بات بدهید. در صورتی که از رنک سیستم سینوس بات استفاده کنید بازهم نیازی به دسترسی کوئری ندارید. فقط برای رنک سیستم نیاز به دسترسی به کوئری لازم است. که با خرید سرور تیم اسپیک اختصاصی از تاپ میکس گیم شما دسترسی کامل به یادکا خواهید داشت.

این مطلب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 4.5 / 5. تعداد رای: 16

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.