تاپ میکس گیم
4.7/5 - (4 امتیاز)
کانفیگ دیفالت کانتراستریک 1.6

دانلود کانفیگ دیفالت کانتراستریک 1.6

امکان دارد کانفیگی را دانلود کرده باشید که بازی کانتر شما را کاملا بهم ریخته است. با دانلود کانفیگ دیفالت می توانیدتنظیمات خود را به حالت اولیه برگردامید. تنظیمات سی اف جی که دانلود کرده اید مطابق با مدل بازی کردن شما نیست. شما نیاز دارید که کانفیگ خود را به حال اولیه و دیفالت کانتراستریک برگردانید. برای انجام این کار به لینک دانلود کانفیگ دیفالت کانتراستریک 1.6 که در باکس دانلود برای شما قرار داده شده مراجعه کنید.

دانلود کانفیگ دیفالت چه مزیت هایی دارد

شما با دانلود کانتر دیفالت تمامی تنظیمات و کدهایی که از قبل بر روی نسخه کانتر استریک دلخواه خود ریخته بودید پاک میکنید. با این کار شما تمامی تنظیمات مثل جلو و عقب رفتن، داک زدن، پریدن، سنس موس و ... به حالت اولیه و دیفالت بر میگردانید. این کانفیگ فوق العاده فیکس و بدن هیچ گونه کد مخرب و یا تبلیغ می باشد. کد های تبلیغی و یا مخرب میتواند شما را در سرور بازی کانتر بازی کانتر دچار مشکل کند و بن شدن شما را به دلیل تبلیغ سی اف جی در پی خواهد داشت.

سی اف جی یا کانفیگ کانتر 1.6 چه تغییراتی در بازی ایجاد مینماید.

فایل cfg دارای تعدادی کد میباشد که هرکدام تغییراتی را در سبک، نوع، تنظیمات شبکه، گرافیک ایجاد میکند. برخی از نسخه های کانتر که با پروتکل 47، پروتکل 48 و نسخه استیم می شناسیم کد های مخصوص به خود را دارند. برای مثال کد های کنسولی کانتر استیم با کد های کنسولی کانتر پروتکل 47 بسیار متفاوت می باشد. کانفیگ دیفالت کانتراستریک 1.6 یا هر نوع از کانفیگ که ما دانلود می کنیم تغییراتی را در بازی اعمال میکند. برای ایجاد تغییرات به صورت کلی و زیاد تمامی این کد هارا در داخل یک متن ریخنه و با کد کنسولی اجرا میکنند.

از کجا متوجه شویم در کانفیگ دانلودی کد مخرب یا تبلیغ وجود دارد ؟

 امکان دارد کد هایی که در این سی اف جی ها قرار داده شده است تبلیغ داشته باشند. شما با زدن دکمه ای خاص در بازی کانتر شروع به say دادن میکنید بدون آنکه متوجه شوید. ادمین های کانتر استریک 1.6 شما را به دلیل تبلیغ در سرور بن خواهند کرد. پس لازم است قبل از اجرای هر کانفیگ در کانتر استریک 1.6 شما فایل دانلودی را باز کرده و بایند ها bind هارا به دقت نگاه کنید. اگر در کانفیگ دیفالت کانتراستریک 1.6تبلیغ دیدید آن را پاک نمایید. 

پاک کردن تمامی مواردی که به دکمه های کیبورد در کانفیگ کانتر مربوط می شود.

گاهی پیش می آید سی اف جی یا کانفیگی برای کانتر استریک 1.6 دانلود کرده اید و تغییراتی را در دکمه های کیبورد شما ایجاد نموده است.برای رفع این مشکل نیازی به دانلود کانفیگ دیفالت کانتراستریک 1.6 ندارید. شما می خواهید تمامی تنظیمات کیبورد پاک شود و تنظیمات دیفالت کیبورد کانتر را دوباره بر گردانید. برای انجام این کار کافیست یک بار در کنسول بازی مقدار unbindall را تایپ کنید. سپس از قسمت تنظیمات  بازی بر روی تنظیمات کیبورد رفته و گزینه use defults را انتخاب کرده و روی apply کلیک نمایید تا تمامی تنظیمات کیبورد شما به حالت دیفالت بر گردد. 

حجم فایلپسورد فرمت دانلودی
1 مگابایتtopmix-game.ir.zip

مرحله اول :

پس از دانلود CFG که پسوند آن به صورت Name.cfg است، باید آن فایل را کپی کنید و در پوشه ای که بازی را در آن نصب کردید بروید. معمولا مسیر و آدرس محل نصب بازی به این صورت است: D:\cs\TMG\cstrike.

آموزش اجرای cfg

مرحله دوم :

وارد بازی کانتراستریک شوید و با استفاده از دکمه ~ که بر روی کیبورد وجود دارد، کنسول بازی کانتر استریک1.6 را باز کنید.

مرحله سوم :

عبارت exec را در داخل کنسول بازی کانتر تایپ کنید. یک فاصله گذاشته و نام CFG خود را وارد کنید و کلید Enter یا گزینه Submit را بزنید. دقت داشته باشید که کد را به این صورت وارد کنید. exec Name.cfg به جای name هم نام CFG مورد نظر خود را که در فولدر بازی جایگزین کردید وارد کنید.

پایان :

تمامی تنظیمات موجود در کانفیگ بر روی کانتر شما اعمال شده است و میتوانید از تنظیمات جدید استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *