تاپ میکس گیم

دانلود تیم اسپیک

TeamSpeak یکی دیگر از نرم افزارهای برقراری یک ارتباط اینترنتی است که داشتن یک مکالمه صوتی با کیفیت بالا را برای شما تضمین خواهد نمود. برای دانلود تیم اسپیک، میتوانید از باکس دانلود teamspeak که در پایین قرار داده شده استفاده نمایید. توابعی که این نرم افزار برای برقراری ارتباط صوتی از آن ها استفاده می کند بسیار قدرتمند بوده و استریم های صوتی شما را در کیفیت بالایی انتقال می دهند.
TeamSpeak را می توان به عنوان یک نرم افزار کامل، حرفه ای و بسیار کاربردی برای کسانی که می خواهند به صورت دو نفره و یا حالت گروهی در بازی های اینترنتی شرکت کنند و یا کنفرانس های کاری و مشورتی برقرار کنند، نام برد. نرم افزار TeamSpeak دارای ویژگی های بسیار قابل توجهی است که باعث می شود شما در هنگام استفاده از نرم افزار و گفتگو با هم تیمی هایتان لذت یک گفتگوی دوستانه را تجربه کنید. گستره پشتیبانی این نرم افزار از ویندوزها باعث شده است که بسیاری از کاربران بتوانند از این نرم افزار استفاده کنند .
دانلود تیم اسپیک
4.7/5 - (6 امتیاز)

دانلود تیم اسپیک

دانلود تیم اسپیک

دانلود TeamSpeak Client، دانلود تیم اسپیک برای کامپیوتر تیم اسپیک یکی از نرم افزارهای برقراری ارتباط اینترنتی تحت شبکه است که برای شما یک مکالمه صوتی با کیفیت بالا را تضمین خواهد نمود. با نرم افزار تیم اسپیک شما این امکان را پیداخواهید کرد تا به راحتی با دوستان خود ارتباط برقرار کنید و در بستر اینترنت بدون هزینه اضافی با آنها به گفتگو بپردازید.

نرم افزار تیم اسپیک

TeamSpeak یک نرم افزار رایگان با کیفیت صدا فوق العاده، کمترین نویز و .. می باشد که روز به روز در حال پیشرفت و بهبود کیفیت می باشد. با دانلود تیم اسپیک از تنظیمات بسیار جذاب و حرفه ای صدا و میکروفن بهره مند شوید. نرم افزار TeamSpeak Client قابلیت قابل توجهی دارد,که باعث می شود شما در هنگام استفاده از نرم افزار تیم اسپیک و گفتگو با هم تیمی هایتان لذت یک گفتگوی دوستانه و حرفه ای را تجربه کنید.

دانلود تیم اسپیک 3.1.10 برای کامپیوتر

امکان دارد سرور تیم اسپیکی خریداری کرده باشید که از نسخه های جدید این نرم افزار پشتیبانی نکند. یا به هر دلیل نیاز به دانلود تیم اسپیک نسخه 3.1.10 که نسخه قدیمی تیم اسپیک می باشد داشته باشید. برا شما لینک های دانلود این نسخه را در لینک های پایین قرار داده ایم.

دانلود نرم افزار تیم اسپیک

TeamSpeak یکی دیگر از نرم افزارهای برقراری یک ارتباط اینترنتی است که داشتن یک مکالمه صوتی با کیفیت بالا را برای شما تضمین خواهد نمود. توابعی که این نرم افزار برای برقراری ارتباط صوتی از آن ها استفاده می کند بسیار قدرتمند بوده و استریم های صوتی شما را در کیفیت بالایی انتقال می دهند.


دانلود تیم اسپیک 3

نرم افزار TeamSpeak دارای ویژگی های بسیار قابل توجهی است که باعث می شود شما در هنگام استفاده از نرم افزار و گفتگو با هم تیمی هایتان لذت یک گفتگوی دوستانه را تجربه کنید. گستره پشتیبانی این نرم افزار از ویندوزها باعث شده است که بسیاری از کاربران بتوانند از این نرم افزار استفاده کنند .

دانلود تیم اسپیک برای کامپیوتر

دانلود نرم افزار تیم اسپیک، نرم افزار TeamSpeak 3 با بهره گیری از کدک صوتی Opus، امکان تجربه یک تماس صوتی بسیار با کیفیت و فوق العاده را برای شما فراهم می سازد. این نرم افزار با ادغام سازی قابلیت تنظیم اتوماتیک ولوم میکروفون، کاهش نویزهای ارسالی و دریافتی، امکان برقراری اربتطات صوتی کاملا صاف و واضح را برای کاربران اینترنت فراهم آورده است.

دانلود تیم اسپیک

TeamSpeak شما را قادر می سازد که بتوانید در کنفرانس های اینترنتی با مخاطبانی بیش از 100 نفر در یک زمان به صورت رایگان در ارتباط باشید، ضمن آنکه رمزگذاری دقیق داده های ارسالی و دریافتی بر مبنای AES خیال شما را از بابت حفظ حریم خصوصی و تأمین امنیت داده ها راحت می کند.


چرا دانلود نرم افزار تیم اسپیک و استفاده از آن اهمیت دارد؟

نرم افزار TeamSpeak 3 با بهره گیری از کد صوتی Opus، امکان تجربه یک تماس صوتی بسیار با کیفیت و فوق العاده را برای شما فراهم می سازد. این نرم افزار با ادغام سازی قابلیت تنظیم اتوماتیک ولوم میکروفون ، کاهش نویزهای ارسالی و دریافتی، امکان برقراری ارتباطات صوتی کاملا صاف و واضح را برای کاربران اینترنت فراهم آورده است.

امنیت بالا و پایداری تیم اسپیک

TeamSpeak شما را قادر می سازد که بتوانید در کنفرانس های اینترنتی با مخاطبانی بیش از 100 نفر در یک زمان به صورت رایگان در ارتباط باشید، ضمن آنکه رمزگذاری دقیق داده های ارسالی و دریافتی بر مبنای AES خیال شما را از بابت حفظ حریم خصوصی و تأمین امنیت داده ها راحت می کند. از دیگر قابلیت های جدید این نرم افزار می توان به قابلیت به اشتراک گذاری فایل و دانلود فایل ها و تبادل آنان اشاره کرد.

قابلیت های نرم افزار TeamSpeak

دفترچه مخاطبین برای دسترسی سریع تر و بهتر به دوستان و کاربران

ایجاد یک لیست از وب سرورهای مختلف

ساخت کانال های زیرشاخه ی گفتگو برای هر اتاق

نظارت داشتن و کنترل کامل سرور از طریق مرورگر وب

سازگار با فایروال ها و روترها

قابلیت پاسخگویی در شرایط سخت و هنگام شلوغی سرور

دارای قابلیت Whisper برای گفتگو بصورت خصوصی و محرمانه در اتاق های جداگانه

تنظیم رمز عبور برای دستیابی به سرور و یا اتاق های گفتگو

امکان تنظیم کلید های میانبر برای دسترسی به اتاق های گفتگو

پشتیبانی از سخت افزار Microsoft Gamevoice (TM)

مدیریت سرور در شبکه

حداقل استفاده از CPU و RAM

جهت دانلود نرم افزار تیم اسپیک، دانلود تیم اسپیک 3، دانلود تیم اسپیک برای کامپیوتر از باکس دانلود استفاده نمایید.

info

TeamSpeak 3 offers the ideal voice communication tool for online gaming, education and training, internal business communication, and staying in touch with friends and family. Our primary focus is delivering a solution that is easy to use, with high security standards, excellent voice quality, and low system and bandwidth usage. With years of experience and leadership in VoIP since 2001, our engineers have delivered a flexible, powerful, and scalable solution allowing you the ability to customize and tailor your voice communication needs any way you desire.

کاربرد نرم افزار تیم اسپیک

نرم افزار TeamSpeak دارای دو بخش سرور (Server) و کلاینت (Client) است. معمولا مدیر شبکه (یا ادمین بازی آنلاین) اقدام به راه اندازی سرور TeamSpeak میکند. و سایر افراد با استفاده از کلاینت این نرم افزار میتوانند به این سرور متصل شوند و در گفتگو شرکت کنند.

آیا سرور تیم اسپیک بخریم یا به سرور های عمومی تیم اسپیک مراجعه کنیم ؟

پیشنهاد ما این است که اگر نیاز به برقراری کنفرانس های مهم و محرمانه ندارید، فقط از بخش Client نرم افزار استفاده کرده و قرارهای کاری و یا هماهنگی بازی های آنلاین خود را روی یکی از سرورهای عمومی این نرم افزار برگزار کنید. برای این کار لازم است که تمام افرادی که قصد وارد شدن به گفتگو را دارند بخش Client این نرم افزار را نصب کنند.

دانلود تیم اسپیک برای گوشی

با توجه به این امر که نسخه های اندروید و ios نرم افزار تیم اسپیک به صورت پولی بوده و برای همه افراد امکان تهیه این نسخه ها وجود ندارد. نسخهی ی کرک شده این نرم افزار که به صورت اختصاصی توسط تیم تاپ میکس گیم ادیت و گرد اوری شده است در باکس دانلود تیم اسپیک برای اندروید برای شما عزیزان قرار گرفته است. با ورود به قسمت دانلود ها و دانلود تیم اسپیک برای گوشی می توانید از این نسخه اختصاصی استفاده کنید.

پیشنهاد ویژه !!

خرید سرور تیم اسپیک با کیفیت و پینگ مناسب

شما میتوانید برای خرید سرور تیم اسپیک از طریق لینک لقدام نمایید. تمامی سرور های تیم اسپیک اراده شده توسط تاپ میکس گیم دارای پنل اختصاصی تحت وب بوده و شما میتوانید در لحظه و بدون حضور در سرور ts خود به میدیریت سرور بپردازید. با خرید سرور تیم اسپیک تاپ میکس گیم از 50% تخفیف ویژه بهره مند شوید.

کلید واژه

دانلود نرم افزار تیم اسپیک، دانلود teamspeak، دانلود تیم اسپیک 3، دانلود تیم اسپیک برای کامپیوتر.

دسترسی سریع !
اشتراک گذاری در صفحه های اجتماعی
دانلود نرم افزار های کاربردی
مدیریت دانلود

آخرین ورژن

سرور های آنلاین گیم تاپ میکس

TopMix-Game QR Code

QR Code

نرم افزار های مرتبط با دانلود تیم اسپیک

دانلود دیسکورد برای کامپیوتر، اندروید و IOS
دانلود سینوس بات
دانلود YaTQA برای مدیریت سرور تیم اسپیک
دانلود نرم افزار sxe injected (آنتی چیت کانتر 1.6)
دانلود استیم(steam)
دانلود تیم اسپیک
نرم افزار تیم اسپیک کم ترین میزان درگری را با منابع سیستم شما دارد و از بابت سیستم نگرانی وجود ندارد.
همانطور که میدانیم نرم افزار تیم اسپیک یک نرم افزار گفتگوی جمعی می باشد که به صورت آنلاین افراد در مکان های مختلف میتوانند به آن وصل شده به گفتگو بپردازند. البته نرم افزار تیم اسپیک کمترین میزان دیتا (در حد چند کیلوبایت) از اینترنت شما را مصرف میکند پس جای نگرانی وجود ندارد.
تاپ میکس گیم برای شما سرور رایگانی را در نظر گرفته تا بتوانید با دوستان خود بدون محدودیت و هزینه در ارتباط باشید. فقط کافیست در هنگام وارد کردن آدرس تیم اسپیک عبارت زیر را وارد نمایید : tmgts.ir و به سرور رایگان ts ما متصل شوید.
سال انتشار: 1400/09/01پلتفورم: ویندوز - لینوکس - اندروید
ورژن: 3.5.6رده سنی: تمامی سنین
نیاز به دیتا: داردفرمت : zip.
حجم فایل: 87 مگابایتپسورد: topmix-game.ir

دانلود تیم اسپیک ورژن 3.5.6 برای ویندوز 32 بیتی

[نسخه 32 بیتی (لینک مستقیم)]
[نسخه 32 بیتی (لینک کمکی)]

دانلود تیم اسپیک ورژن 3.5.6 برای ویندوز 64 بیتی

[نسخه 64 بیتی (لینک مستقیم)]
[نسخه 64 بیتی (لینک کمکی)]

دانلود ورژن 3.13.2 سرور ویندوزی [32بیتی]

[دانلود نسخه ویندوز 32 بیتی (لینک مستقیم)]
[دانلود نسخه ویندوز 32 بیتی (لینک کمکی)]

دانلود ورژن 3.13.2 سرور ویندوزی [64بیتی]

[دانلود نسخه ویندوز 64 بیتی (لینک مستقیم)]
[دانلود نسخه ویندوز 64 بیتی (لینک کمکی)]

دانلود ورژن 3.12.2 سرور لینوکسی [32بیتی]

[دانلود نسخه لینوکس 32 بیتی (لینک مستقیم)]
[دانلود نسخه لینوکس 32 بیتی (لینک کمکی)]

دانلود ورژن 3.12.2 سرور لینوکسی [64بیتی]

[دانلود نسخه لینوکس 64 بیتی (لینک مستقیم)]
[دانلود نسخه لینوکس 64 بیتی (لینک کمکی)]

دانلود تیم اسپیک ورژن 3.5.6 برای لینوکس 32 بیتی

[نسخه 32 بیتی (لینک مستقیم)]
[نسخه 32 بیتی (لینک کمکی)]

دانلود تیم اسپیک ورژن 3.5.6 برای لینوکس 64 بیتی

[نسخه 64 بیتی (لینک مستقیم)]
[نسخه 64 بیتی (لینک کمکی)]

دانلود نسخه اختصاصی کرک شده تاپ میکس گیم اندروید

[نسخه اندروید (لینک مستقیم)]
[نسخه اندروید (لینک کمکی)]

دانلود از گوگل پلی اندروید

[نسخه اندروید (دانلود مستقیم از گوگل پلی)]
[نسخه اندروید گوگل پلی (لینک کمکی)]

دانلود از آپ استور ios

[نسخه ios (لینک مستقیم از آپ استور)]
[نسخه ios (لینک کمکی از آپ استور)]
نظرات و گفتگو

21 پاسخ

 1. سلام آقای شکاری، من تیم اسپیک نسخه موبایل رو ریختم، سرور که میزنم میخوام وارد بشم خطا میده هر سروری؟

 2. سلام آقای شکاری من چند ماه عه تیم اسپیک و از سایت شما دانلود کردم خیلیم عالی عه فقط از دیروز یهو میکروفن برنامه قطع شده مشکل از هدفونم هم نیس صدا های برنامه و میکروفون هم تا ته باز اند فقط موقع حرف زدن صدام نمیره اون دایره آبی بغل اسمم رنگش روشن نمیشه
  لطفا کمک کنید.باتشکر

 3. سلام، هنگام استفاده از فیلتر شکن از سرور دیسکانکت میشم لطف کنید راهنمایی کنید چطور هم فیلتر شکن استفاده کنم و هم توی سرور بمونم

  1. با سلام
   در صورتی که سرور تیم اسپیک که شما به آن متصل هستید به صورت ایران اکسس باشد ( دسترسی به سرور تیم اسپیک فقط از داخل ایران) شما نمی توانید با استفاده از vpn به این سرور متصل شوید
   یا امکان دارد رنج ایپی vpn شما توسط ارده دهنده سرویس مسدود شده باشه

 4. سلام
  ممنون از سایت خوبتون، به راحتی تونستم ورژن تیم اسپیک 3.1.10 رو دانلود کنم

   1. برادر من هنوز لینک کار نمیکنه
    وقتی نشانگر موس را روی لینک دانلود میبریم هیچ عکس العملی نشان نمیده.انگار روی یک متن عادی داری کلیک میکنی.
    با تشکر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *