اجرا نشدن بازی کانتر

درصورتی که ویندوز 10 را جدیدا آپدیت کرده باشید شاید برای شما نیز مشکل اجرا نشدن بازی کانتر بعد از کلیک بر روی ایکون ساخته شده بر روی دکستاپ یا فایل های bat موجود برای اجرای بازی با ارور Error 0X80200059 مواجه شده باشید. در ادامه سعی شده هم برای اتصال با wifi و هم برای اتصال با کابل lan آموزش رفع این مشکل در اجرای بازی کانتر استریک قرار داده شود.


دانلود نرم افزار steam

حل مشکل اجرا نشدن بازی کانتر در ویندوز 10 برای wifi

در صورتی که ویندوز 10 را به تازگی نصب کرده اید یا در صورت نصب از قبل، آپدیت نموده باشید امکان دارد برای اجرای بسیاری از بازی هایی که نیاز به دیتا برای آپدیت شدن داشته باشند به مشکل برخورده باشید. ویندوز 10 به صورت خودکار دسترسی برنامه ها به دانلود دیتا را محذوذ کرده و اجزای دانلود آپدیت ها و بروز رسانی را نمی دهد. برای این که بتوانید این مشکل را حل کنید باید برای wifi مراحل زیر را انجام دهید.

رفع مشکل اجرا نشدن بازی کانتر برای ویندوز 10 و زمانی که شما از wifi استفاده میکنید.

ابتدا از قسمت start menu وارد تنظیمات settings شوید. سپس به دنبال گزینه Network and Internet بگردید و وارد تب آن شوید. سپس مطابق تصویر روی گزینه wifi کلیک کنید. در قسمت روبرو بر روی Properties کلیک کنید.

حل مشکل اجرا نشدن بازی کانتر

مقدار گزینه Set as a metered را بر روی no قرار دهید. به همین راحتی مشکل شما برای اجرای بازی کانتر استریک 1.6  از طریق wifi حل میشود.

حل مشکل اجرا نشدن بازی کانتر

دانلود بازی counter strike 1.6

رفع مشکل اجرا نشدن بازی کانتر برای ویندوز 10 و زمانی که شما از LAN استفاده میکنید.

ابتدا از قسمت start menu وارد تنظیمات settings شوید. سپس به دنبال گزینه Network and Internet بگردید و وارد تب آن شوید. سپس مطابق تصویر روی گزینه ethernet کلیک کنید. در قسمت روبرو بر روی network کلیک کنید.

مشکل اجرای بازی کانتر

مقدار گزینه Set as a metered را بر روی no قرار دهید. به همین راحتی مشکل شما برای اجرای بازی کانتر استریک 1.6  از طریق Ethernet حل میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *