بعد از خرید سرور تیم اسپیک از تاپ میکس گیم شاید برای شما دسترسی و کار با پنل سرور تیم اسپیک کمی دشوار باشد. برای همین امر تصمیم گرفتیم تا آموزشی ساده و روان در مورد سرور تیم اسپیک در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بسیاری از سوال های شما را در مورد کار با نل تیم اسپیک تاپ میکس گیم پاسخ دهیم.

بعد از ثبت سفارش و خرید سرور تیم اسپیک تحویل آنی تاپ میکس گیم مشخصات سرور از قبیل ایپی، پورت و توکن ادمین سرور برای شما ایمیل شده و همچنین از قسمت ناحیه کاربری با کلیک بر روی سرویس ها (محصولات و خدمات من) با کلیک بر روی سرور تیم اسپیک با مشخصاتی که خرید نموده اید قابل مشاهده است برای راحتی شما به صورت تصویری و ویدئو به اینموارد اشاره کرده ایم.

دسترسی به ایپی و مشخصات سرور تیم اسپیک تحویل آنی بعد از خرید

مطابق تصویر پایین شما بعد از خرید سرور تیم اسپیک و پلان مدنظر خود میتوانیدبا ورود به ناحیه کاربری و کلیک بر روی سرور ها (توجه داشته باشید که امکان دارد سرور های فعال من=0 باشد) و وارد شدن به ناحیه محصولات و خدمات من میتوانید سرور خریداری شده خود را مشاهده نمایید. پس با کلیک برروی سرور تیم اسپیک خریداری شده توسط شما وارد محیط پنل مدیریت تحت وب تیم اسپیک شده و می توانید تنظیمات، ایپی و پورت سرور و توکن ادمین سرور خود را مشاهده نمایید.

آموزش استفاده از پنل تیم اسپیک

در این قسمت بر روی سرویس ها کلیک کنید(امکان دارد سرویس فعال شما=0 باشد) سپس مطابق تصویر با این صفحه روبرو خواهید شد.078

آموزش استفاده از پنل تیم اسپیک

در این قسمت شما با کلیک بر روی عبارت فعال که در کادر سبز رنگ قابل مشاهده است میتوانید وارد پنل مدیریت سرور خود شوید – (تصویر مشخص شده با شماره 2)

آموزش استفاده از پنل تیم اسپیک 3

در قسمت های مشخص شده در تصویر شماره 3 ابتدا ایپی سرور شما مشخص شده است و در گزینه 4 پورت سرور شما مشخص شده است.

برای ورود به سرور تیم اسپیک شما داشتن ایپی و پورت سرور کافی است. برای ورود به سرور تیم اسپیک خود باید به این صورت از ای دو مقدار استفاده کنید.

ip:port

برای مثال : 5.63.10.68:1135 رو باید در hostname نرم افزار تیم اسپیک وارد نمایید. که به صورت تصویری برای شما در پایین نمایش داده ایم.

آموزش استفاده از پنل تیم اسپیک

با وارد کردن ایپی و پورت تیم اسپیک خود میتوانید وارد سرور تیم اسپیک خود شده و به مدیریت سرور خود بپردازید.

همچنین شما میتوانید از دامین و ورت نیز اسفاده نمایید. به این صورت که پورت همان مقدار قرار داده شده در قسمت پورت بوده و دامین به صورت tmgts.ir می باشد.

برای مثال : TMGTS.IR:1135 میتوانید با دامنه به جای پورت به سرور تیم اسپیک خود دسترسی داشته باشید. برای درک بیشتر مطلب تصویری در پایین برای شما قرار داده شده است.

آموزش استفاده از پنل تیم اسپیک

بعد از واردکردن ایپی و پورت سرور تیم اسپیک خود شما با کلیک بر روی connect وارد سرور تیم اسپیک شخصی خود خواهیدشد. بعد از ورود به سرور تیم اسپیک شمانیاز به وارد کردن token ادمینی دارید که تصاویری برای بهتر مشخص شدن موضوع در اختیار شما قرار داده میشود. شما برای دسترسی به توکن 2 راه دارید. یا به ایمیلخود مراجعه کرده و توکن را ورداشته و در سرور خود وارد کنید. یا این که به قسمت اطلاعات بیشتر از پنل مدیریت تیم اسپیک رفته و توکن را از آن قسمت دریافت کنید.

آموزش استفاده از پنل تیم اسپیک

بعد از دریافت توکن و پیدا کردن آن میتوانید وارد نرم افزار تیم اسپیک شده و بعد از وارد کردن ایپی و پورت سرور تیم اسپیک خود و ورود به سرور مقدار توکن را در نرم افزار تیم اسپیک وارد نمایید.

آموزش استفاده از پنل تیم اسپیک

در صورتی که توکن ادمین سرور رو به درستی وارد کرده باشید علامت موفقیت برای شما ظاهر خواهدشد.

آموزش استفاده از پنل تیم اسپیک

در صورتی که سوالی در مورد  آموزش استفاده از پنل تیم اسپیک دارید میتوانید با ما در بخش کامنت ها در میان بگذارید تاشاید سوالات دیگران را هم توانسته باشیم پاسخ بدهیم. با تشکر از وقت شما

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *