TeamSpeak نام نرم افزاری عالی برای ارتباط متنی و صوتی دو یا چند نفر از طریق اینترنت است. این نرم افزار بسیار ساده و در بین گیمرها محبوب است زیرا این کاربران از آن برای چت کردن استفاده می کنند و از یکدیگر در مورد بازی ها سوال می پرسند مانند زمانی که همه آنها می خواهند برای مدت زمان مشخصی آنلاین باشند تا بازی کنند. آنها از طریق این نرم افزار قرار ملاقات می گذارند. در این مطلب، نحوه راه اندازی و آموزش نصب تیم اسپیک برای کامپیوتر را به شما یاد خواهیم داد.

ابتدا لازم است تا نرم افزار TeamSpeak را راه اندازی کنید

لینک دانلود آخرین نسخه نرم افزار TeamSpeak را میتوانید از دکمه پایین دریافت کنید. نرم افزار را با استفاده از دکمه پایین دانلود کنید(با کلیک بر روی دکمه پایین شما به صفحه دانلود نرم افزار تیم اسپیک هدایت خواهید شد که بر اساس نیاز خود میتوانید ورژن تیم اسپیک مورد نظر خود را دانلود نمایید).

 

دانلود نرم افزار تیم اسپیک

ابتدا لازم است تا نرم افزار TeamSpeak را راه اندازی کنید

لینک دانلود آخرین نسخه نرم افزار TeamSpeak را میتوانید از دکمه پایین دریافت کنید. نرم افزار را با استفاده از دکمه پایین دانلود کنید(با کلیک بر روی دکمه پایین شما به صفحه دانلود نرم افزار تیم اسپیک هدایت خواهید شد که بر اساس نیاز خود میتوانید ورژن تیم اسپیک مورد نظر خود را دانلود نمایید).

مراحل نصب برنامه تیم اسپیک برای کامپیوتر

در پایین با استفاده از تصاویر آموزش نصب بنامه تیم اسپیک را برای شما عزیزان قرار داده ایم. نصب تیم اسپیک برای کامپیوتر بسیار ساده بوده و شما به راحتی میتوانید از این نرم افزار محبوب استفاده کرده و به سرور تیم اسپیک دلخواه خود متصل شوید.

مرحله اول نصب تیم اسپیک

ابتدا نسخه مورد نیاز خود نرم افزار تیم اسپیک را از لینک بالا دانلود نمایید. منظور از نسخه مورد نیاز ورژن های مختلف نرم افزار تیم اسپیک می باشید. با توجه بر این امر که هنوز سرور های تیم اسپیک کرکی ورژ 3.1.10 در ایران مورد استفاده قرار میگیرد، نسخه کلاینت این ورژن هم می توانید از لینک بالا دریافت نمایید. باتوجه به تصویر 1 ابتدا بر روی دکمه next کلیک نمایید.

آموزش نصب تیم اسپیک برای کامپیوتر
آموزش نصب تیم اسپیک برای کامپیوتر تصویر 1

مرحله دوم نصب تیم اسپیک

در این مرحله شما باید قوانین سازنده نرم افزار تیم اسپیک را تایید نمایید. کافیست تا اسکرول بار را تا پایین صفحه کشیده تا دکمه I accept the terms of the license agreement برای شما پدیدار شود سپس این گزینه را فعال کرده و بر روی next کلیک نمایید.

نصب تیم اسپیک
آموزش نصب تیم اسپیک برای کامپیوتر تصویر 2

مرحله سوم نصب تیم اسپیک

در این قسمت شما باید انتخاب کنید تا این نرم افزار بعد از نصب فقط برای شما باشد یا این که تمامی یوزر های موجود در سیستم شما به آن دسترسی داشته باشند. این گزینه ها کاملا انتخابی هستند و شما میتوانید هر کدام از آن ها را مانند تصویر آموزش نصب تیم اسپیک انتخاب نمایید. و بر روی دکمه next کلیک کنید.

اموزش نصب تیم اسپیک
آموزش نصب تیم اسپیک برای کامپیوتر تصویر 3

مرحله چهارم نصب تیم اسپیک

در این قسمت شما باید مشخص نمایید تا نرم افزار تیم اسپیک در کدام درایو شمادخیره و نصب شود. مطابق تصویر شماره 4 آموزش نصب تیم اسپیک برای کامپیوتر. این گزینه از مراحل نصب teamspeak نیز کاملا دلبخواهی بوده و شما میتوانید در هر درایوی که فضای خالی دارید این نرم افزار را نصب و ذخیره نمایید.

training on installing the teamspeak program
آموزش نصب تیم اسپیک برای کامپیوتر تصویر 4

مرحله پنجم نصب تیم اسپیک

در این قسمت شما باید انتخاب کنید تا کانفیگ هایی که روی این برنامه اعمال میکنید در کجا ذخیره شود. این تنظیمات نیز کاملا به خود شما مربوط میشود ولی پیشنهاد ما استفاده از گزینه save in user own files میباشد. بعد از انتخاب گزینه مورد نظر خود بر روی دکمه next کلیک کنید.

نصب برنامه تیم اسپیک
آموزش نصب تیم اسپیک برای کامپیوتر تصویر 5

مرحله ششم نصب تیم اسپیک

در این مرحله از نصب برنامه تیم اسپیکبرای کامپیوتر و سیستم عامل ویندوز شما میتوانید انتخاب نمایید که برای گیم نیز این نسخه برای شما بهینه شود یا خیر و در صورت نیاز تیک install the official teamspeak overlay, by overwolf را بزنید. و سپس بر روی دکمه install کلیک نمایید.

آموزش نصب تیم اسپیک برای کامپیوتر تصویر 6

مرحله آخر نصب نرم تیم اسپیک برای ویندوز

در این قسمت منتظر مانده تا نرم افزار تیم اسپیک به طور کامل نصب گردد.

آموزش نصب تیم اسپیک برای کامپیوتر تصویر 7

شما تمامی مراحل نصب برنامه تیم اسپیک راباموفقیت پشت سر گذاشتید. در صورتی که نیاز دارید تا ایپی سرور تیم اسپیک اختصاصی و رایگان تاپ میکس گیم را در قسمت هاست نیم وارد نمایید کافیستتا مقدار : TMGTS.IR را واردنمایید تا به سرور عمومی و رایگان تاپ میکس گیم متصل شوید.
همچنین برای خرید سرور تیم اسپیک میتوانید از این لینک استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *