تاپ میکس گیم

میکس در کانتر استریک به چه معناست ؟

با سلام خدمت کاربران محترم تاپ میکس امروز برای شما آموزش و معنی میکس در کانتر استریک رو آماده نکوده ایم امیدواریم که با خواندن ادامه مطلب با این موضوع بیبشتر آشنا شوید

فهرست مطالب

4.5/5 - (2 امتیاز)
میکس در کانتر استریک

میکس در کانتر استریک به جه معنایی می باشد

میکس در کانتر استریک به معنای اجرای بازی کانتر استریک به همراه 2 تیم  5نفره با شرایط ویژه مثل : تایم خاص، فریز مشخص، گان های معمول، زمان خرید اصلحه از پیش تعیین شده، مپ های معمول مسابقات و … است. زمانی که تمامی شرایط گفته شده لحاظ شود میکس در کانتر انجام می شود. مسابقه میکس تقرییبا شرایط مشابهی به مسابقات جهانی 5به5 کانتر دارد که طرفداران بیشماری را سالانه در سطح جهان به خود اختصاص می دهد. در ادمه ابتدا به شرایط برگزاری مسابقات در ایران و جهان می پردازیم.

شرایط برگذاری مسابقات کانتر استریک

بسته به تعداد تیم های شرکت کننده و با صلاحدید تیم برگزاری، مسابقات کانتر در دو مرحله گروهي و یا حذفي برگزار مي شود. در مرحله گروهي، هر برد يك امتياز و باخت بدون امتياز خواهد بود. اگر تساوي امتياز تيم هاي دوم و سوم گروه، معيار انتخاب نتيجه بازي مستقيم اين دو تيم است. زمانی كه سه تيم امتياز برابر كسب كردد، معيار تعیین تیم برتر تعداد راند هاي برده شده در كل بازي ها است. پیش از آغاز بازی در مپ اول ۵ دقیقه برای تنظیمات و دست گرمی بازیکنان در نظر گرفته خواهد شد. 

اجرای مسابقه و میکس در کانتر استریک 1.6 !

میکس در کانتر استریک در هر مپ از دو نيمه تشكيل مي گردد و يك تيم بر اساس بردن راند نایف (چاقو) در نيمه اول Terrorist و در نيمه بعدي CT   مي گردد. هر نيمه در ۱۵ راند برگزار مي گردد و تيمي كه در مجموع دو نیمه ۱۶ راند را بدست آورد برنده بازي خواهد بود. تیمی که بتواند در مجموع دو نیمه ۱۶ راند را بدست آورد برنده آن مَپ خواهد بود (در صورت کسب ۱۶ راند توسط یک تیم بازی قطع شده و تیم های به مپ بعدی منتقل می شوند).

درصورت تساوی، میکس در کانتر استریک 1.6 چه اتفاقی می افتد ؟

در صورت تساوي در دو نيمه(هر تیم ۱۵ راند کسب کند)، يك بازي ديگر برگزار خواهد شد كه اين بازي نیز از دو نيمه تشكيل خواهد شد با این تفاوت که هر نيمه ۳ راند خواهد داشت و پول آغاز بازی هم ۱۰۰۰۰ دلار خواهد بود. اگر دو تيم پس از ۶ راند اضافي باز هم مساوي شدند در ۶ راند ديگر به رقابت خواهند پرداخت و اين روند آنقدر ادامه خواهد يافت تا يكي از دو تيم پيروز ميدان شود. زمان هر راند ۱ دقيقه و ۴۵ ثانيه است.

نکات مربوط به کاشتن بمب در کانتر

بمب مي بايست در مكانهاي قابل مشاهده تعبيه گردد. قرار دادن بمب (C4 ) در محلهايي كه نياز به Boost دارند مجاز مي باشد. تعبيه بمب به صورتي كه صداي آن شنيده نشود، ممنوع مي باشد. با توجه به نظر داوران ممكن است منجر به حذف تيم خاطي و يا درج باخت براي راندهاي باقي مانده گردد.

باگ های بازی و شرایط در صورت استفاده از این باگ های کانتر

هرگونه استفاده از باگ Flash bang با تشخيص داوران منجر به درج سه باخت براي تيم خاطي مي باشد. در صورتي كه استفاده از bug عمدي تشخيص داده شود با توجه به نظر داوران ممكن است منجر به حذف تيم خاطي و يا درج باخت براي راندهاي باقي مانده گردد. در صورتي كه استفاده از bug غير عمدی تشخيص داده شود، بازي ادامه پيدا خواهد كرد. كمك گرفتن از بازيكنان هم تيمي به منظور استفاده از bug نقشه ها ممنوع مي باشد. بالا رفتن با استفاده از Fireboost ممنوع است .

مواردی پیرامون باگ های مپ کانتر استریک 1.6

در پایین مواردی  از باگ های map که در مسابقات رسمی ممنوع می باشد را ذکر می کنیم مكانهاي زير ممنوع مي باشد :

cs mix
میکس در کانتر
میکس سی-اس
میکس در کانتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *