تاپ میکس گیم

خرید بات موزیک تیم اسپیک

شما با خریدبات موزیک تیم اسپیک قابلیت پخش 24 ساعته موزیک های دلخواه یا رادیو های آنلاین موجود در سرور تیم اسپیک را خواهید داشت. امکان نمایش اسم دلخواه شما برای باتدر دسترس میباشد. همچنین شما قادر خواهید بود میزان بلندی  صدای موزیک بات را کنترل نمایید. امکان ایجاد دسته بندی برای پخش موزیک دلخواه برای شما فراهم شده است. اضافه کردن موزیک دلخواه شما به بات موزیک از طریق سرور تیم اسپیک  و دستورات بات امکانات فراوانی را با خرید بات تیم اسپیک برای شما بهارمغان می آورد. این مدل از بات موزیکتیم اسپیک دسترسی به پنل کاربری تحت وب ندارد. بعد از حضور هر کاربر در چنل به صورت خودکار موزیک پخش می شود که این کار باعث میشود تا در صورتی که بات ارتباط خود را با رادیو آنلاین از دست بدهد، مجدد به خواندن ادامه دهد.

بعد از خرید بات تیم اسپیک و ثبت سفارش معمولا بین 1 تا 6 ساعت به شما تحویل خواهد شد.
همان طور که میدانید تمامی بات های موجود برای تیم اسپیک به دلیل وجود تحریم یا فیلتر شدن ایپی رادیو آنلاین یا موارد دیگر دچار قعطی های می باشند. در بعضی از موارد وجود باگ های ناشنخته نیز باعث از دسترس خارج شدن پنل بات می شود. شما می توانید با ارسال تیکت با بخش پشتیبانی مشکل خود را مطرح کرده و در سریع ترین زمان مشکل شما رفع خواهد شد.
برای بات های موزیک، سینوس بات، jts3 و … شما نیاز به هیچ دسترسی خاصی نبوده و فقط نیاز به ساخت یک پرمیشن مخصوص بات در سرور هستید تا رنک و پرمیشن را به بات بدهید. 

این مطلب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 4.6 / 5. تعداد رای: 18

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.