دانلود sxe injected

دانلود آنتی چیت کانتر، دانلود نرم افزار sxe injected جدید، دانلود آخرین ورژن آنتی چیت، دانلود sxe injected اخرین ورژن، دانلود جدیدترین نسخه sxe injected  17.2 با لینک مستقیم، نصب آنتی چیت، دانلود آخرین ورژن آنتی چیت، دانلود sxe injected برای کامپیوتر، به تمامی سوالات شما در مورد این سرچ ها پاسخ می دهیم.

ویژگی های نرم افزار sxe injected 17.2

  • استفاده در بیشتر سرور های ایرانی تا تاریخ انتشار این مطلب
  • سازگاری کامل با ویندوز 10، 7 و xp 
  • بسیار سبک و کم حجم 
  • کمترین باگ در بین آنتی چیت های موجود برای کانتر استریک 1.6 آنلاین
  • قابلیت استفاده برای ضعیف ترین سیستم ها 

دانلود sxe injected 17.2

دانلود sxe injected، آنتی چیت sxe injected یک نرم افزار ضد تقلب (آنتی چیت) که برای بازی کانتر استرایک 1.6 آنلاین طراحی شده است. توسط anti cheat sxe ادمین های سرور قادر به گرفتن screenshot از بازیکنان سرور میباشند. ویژگی دیگری که آنتی چیت sxe injected 17.2 دارا می باشد بلاک کردن کد های (سی اف جی) مثل alias و چیت هایی می باشد که تا قبل از آخرین آپدیت sxe injected وجود داشته اند. البته نرم افزار sxe با این که چندین سال از آخرین آپدیت آن می گذرد هنوز هم کارایی های خود را دارد و بسیاری از چیت های جدید مثل evol و … را می توان با همین نرم افزار تشخیص داد.

دانلود آنتی چیت

امروزه با توجه به این ویژگی های بیان شده از نرم افزار Sxe injected بسیاری از سرور های کانتر استریک 1.6 با وجود آپدیت ندادن چند ساله این نرم افزار، از آن در بیس سرور های خود استفاده می کنند.

پس لازمه ورود به سرور های آنلاین (و اکثر سرور های ایران) نصب و فعال بودن آنتی چیت میباشد. شاید تا به حال بارها پیش آمده باشد که در هنگام ورود به سرور کانتر استریک 1.6 آنلاین با پیغام sxe shoma faal nist رو برو شده باشید. برای رفع این مشکل شما باید آخرین ورژن نرم افزار sxe injected که همان sxe injected 17.2 می باشد را نصب و قبل از اجرای بازی کانتر آن را فعال کنید. در صورت اجرای صحیح نرم افزار در قسمت تسک بار شما پیغام injected را مشاهده خوهید نمود.

به محض اجرا شدن بازی، SXE-Injected بازی را شناسایی کرده و پیغامی مبنی بر Game Injected می دهد.

سپس، نرم افزار به صورت خودکار Minimize(کوچک) شده و بازی اجرا می شود.

مشکلات رایج کاربران:

نکته۱: در نسخه های جدید آنتی چیت بعضی از کاربران زمانی که بازی کانتر را اجرا میکنند ، آنتی چیت اجرا نمی شود و خطا می دهد، که ممکن است این مشکل به دلیل تنظیم نبودن دقیق ساعت و تاریخ سیستم شما باشد.

نکته۲: در صورتی که از ویندوز ۸ یا ۷ استفاده میکنید و با نرم افزار مشکل دارید بر روی ایکن آتی چیت کلیک راست کرده گزینه Properties را انتخاب کنید و قسمت Compatibility را مانند شکل زیر تنظیم کنید:

دانلود sxe injected

راهنمای حل مشکل Memory، یا خطای Stop working :

گاهی اوقات در هنگام اجرای بازی یکی از این دو این خطا ظاهر میشود:
Available Memory Less Than 15mb
hl.exe stop working

برای حل این مشکل، وارد فولدر بازی شده و بر روی فایل hl کلیک راست کنید و Properties را بزنید. سپس وارد قسمت Compatibility شوید و گزینه Run this program in compatibility mode for را تیک بزنید و Windows XP SP2 را انتخاب کنید. اکنون میتوانید بازی را بدون مشکل اجرا کنید.

گاهی اوقات سرورها خطای Not Responding میدهند که این مشکل به چند دلیل ممکن است رخ دهد:

– با توجه به اینکه سرورهای این بازی در داخل کشور قرار دارند، امکان اتصال به آنها برای کاربران خارج از کشور وجود ندارد.

– اگر در حال استفاده از VPN ، پراکسی، و … باشید نمیتوانید به سرورها وصل شوید و با این خطا مواجه خواهید شد.

– گاهی اوقات به دلیل مشکلات فنی سرورها از دسترس خارج میشوند. در این مورد کار خاصی نمیتوان انجام داد و باید منتظر بمانید تا مشکل برطرف شود. این مشکل گاهی در عرض چند ساعت برطرف میشود و گاهی 2 روز طول میکشد.

– هر سرور ظرفیت 30 بازیکن را دارد. در صورت تکمیل بودن ظرفیت، با پیغام Kick مواجه میشوید.

– اگر به محض ورود به یک سرور از آن خارج شود و پیغام Download New Version بدهد، یعنی برنامه sXe به درستی در حال اجرا نیست. از بازی خارج شوید و این برنامه را دوباره اجرا کنید و وارد بازی شوید.

خطای Download New CS Version:

این خطا وقتی ظاهر میشود که برنامه sXe به درستی در حال اجرا نباشد.

در هنگام مواجه شدن با این خطا، از بازی خارج شوید و برنامه sXe را ببندید. سپس دوباره برنامه sXe را اجرا کنید و وارد بازی شوید.

رفع مشکل چپ دست شدن یا گرافیک نامناسب:

از منوی Options وارد بخش Video شوید و این تنظیمات را انجام دهید:
Resolution : 800×600
Color Quality : Highest 32 bit
Renderer : OpenGL
توجه: این تنظیمات در برخی از سیستم ها ممکن است با کارت گرافیک ناسازگار باشد و وارد بازی نشود.

حل مشکل وارد نشدن به بازی:

اگر با خطای گرافیک مواجه شدید، یا بدون هیچ خطایی بازی اجرا نمیشد، ممکن است تنظیمات گرافیک بازی به هم خورده باشد.

برای رفع این مشکل، ابتدا فایل زیر را دانلود و نصب کنید: (فایل نصب بازی Counter Strike)

دانلود sxe injected 17.2، دانلود آنتی چیت، دانلود آنتی چیت کانتر، دانلود نرم افزار sxe injected جدید، آخرین ورژن آنتی چیت