تاپ میکس گیم
4.8/5 - (10 امتیاز)

خرید سرور تیم اسپیک

با خرید سرور تیم اسپیک از تاپ میکس گیم بالاترین کیفیت سخت افزاری، قرار گیری در بهترین دیتا سنتر کشور، استفاده از لایسنس اورجینال برای سرور تیم اسپیک، پینگ مناسب و پایین بدون پکت لاس در اختیار شما عزیزان می باشد. تمامی سرور تیم اسپیک تاپ میکس گیم به همراه پنل مدیریت تحت وب می باشد و تحویل سرور ts به صورت آنی انجام میگیرد. سرور تیم اسپیک ارزان به معنای خرید سروری با کیفیت پایین نیست، بلکه تیم تاپ میکس گیم با توجه به در اختیار داشتن سرور های قدرتمند و با هدف توسعه زیر ساخت های گیمینگ و سرور های تیم اسپیک با کمترین سود ممکن برای شما عزیزان سرور های تیم اسپیک تحویل آنی را فراهم آورده است.

خرید سرور تیم اسپیک

انواع سرور تیم اسپیک ارائه شده توسط تاپ میکس گیم

سرور تیم اسپیک اشتراکی ( تحویل آنی)
سرور تیم اسپیک اختصاصی
سرور تیم اسپیک گیمینگ
نمایندگی سرور تیم اسپیک
در پایین به بررسی و مشخصات هر یک از سرور  teamspeak می پردازیم. شما عزیزان میتوانید بر اساس نیاز خود و همچنین علاقه مندی به شیوه مدیریت سرور ts اقدام به خرید تیم اسپیک نمایید.

مشخصات سرور تیم اسپیک تحویل آنی

مشخصات سرور تیم اسپیک گیمینگ

مشخصات سرور تیم اسپیک اختصاصی

خرید سرور تیم اسپیک

ثبت و خرید دامنه اختصاصی

شما می توانید تمامی کارهای خرید و ثبت دامنه مورد نظر و همچنین راه اندازی سرور را به ما بسپارید

سرعت بالا

در تمامی سرور ها از هارد SSDو nvme m2  جهت بالا بردن سرعت جابجایی در چنل ها استفاده شده

منابع اختصاصی

تمامی سرویس های تیم اسپیک تاپ میکس گیم  با منابع کاملا اختصاصی برای کابر ارائه میشود

بک آپ گیری اختصاصی

قابلیت بکاپ گیری سرور ها از طریق پنل کاربری در هر لحظه و امکان دانلود بک آپ سرور تیم اسپیک

خرید سرور تیم اسپیک به صورت تحویل آنی بعد از پرداخت اولین صورت حساب

با خرید سرور تیم اسپیک اشتراکی با مناسب ترین قیمت صاحب با کیفیت ترین سرور ts شوید. خرید سرور تیم اسپیک ارزان تاپ میکس گیم برای کسانی که نیاز به یک سرور با قابلیت های کامل و دسترسی شخصی دارند مناسب است. سرور شما با نصب و راه اندازی خودکار تحویل می گردد به این گونه که پس از ثبت سفارش و خرید سرور تیم اسپیک شما به صورت خودکار و آنی راه اندازی و دردسترس شما قرار میگیرد. پنل مدیریت تحت وب teamspeak حرفه ای تاپ میکس گیم به صورت کاملا فارسی با قابلیت های فراروان از ناحیه کاربری قابل دسترسی می باشد.

خرید سرور تیم اسپیک

خرید سرور تیم اسپیک ارزان و با بالاترین کیفیت از تاپ میکس گیم

آیا باخرید سرور تیم اسپیک اشتراکی در کیفیت سرویس یا دسترسی ها تفاوتی ایجاد می شود؟ این سوالی است که اکثر خریداران جدید سرور teamspeak در قسمت پشتیبانی از ما می پرسند. برای پاسخ به این سوال به شما عزیزان گفته می شود که سخت افزار و نرم افزار مورد استفاده برای تمامی سرویس های گیمینگ، اختصاصی و اشتراکی یکی بوده و فقط تفاوت در میزان منابع اختصاص یافته به سرویس ها می باشد. تنها تفاوت در خرید سرور تیم اسپیک اشتراکی در این می باشد که شما دسترسی به یادکل ندارید ولی با پنل تحت وب اختصاصی ما تمامی کارهای لازم را می توانید انجام دهید. 

لیست قیمت و پلان های خرید سرور تیم اسپیک تاپ میکس گیم

خرید سرور تیم اسپیک تحویل آنی (با پنل تحت وب)

خرید سرور تیم اسپیک گیمینگ ایران

خرید سرور تیم اسپیک اختصاصی (دسترسی کامل به یادکا) کوئری 100

چرا خرید سرور تیم اسپیک تاپ میکس ؟

با خرید سرور های تیم اسپیک گیمینگ ارزان قیمت و تجربه ی کاربری و راحتی در استفاده از پنل کاربری متوجه سطح کیفی بالای آن می شوید. تاپ میکس گیم همواره در تلاش بوده است تا از باکیفیت ترین سخت افزار های روز و موجود در ایران برای ارئه سرویس های خود بکوشد. با سوئیچ کردن در چنل های مختلف سرور ه متوجه استفاده از هارد های nvme خواهید شد. برای راحتی شما عزیزان امکان ثبت و خرید دامنه اختصاصی و در صورت امکان دامنه پیشنهادی شما فراهم شده است. برای کسانی که به فکر درآمد زایی هستند هم پلان های نمایندگی تیم اسپیک قرار داده شده است. شما با خرید هر پلان می توانید تعداد مشخصی سرور را اجرا کرده و به مشتریان خود بفروشید.

سطح دسترسی در هر یک از سرور های ts خریداری شده توسط مشتری

سرور تیم اسپیک گیمینگ

تمامی سرور های تیم اسپیک گیمینگ تاپ میکس گیم با سطح دسترسی فول به سرور و دسترسی به یادکا ارائه میگردد. بنابراین مدیریت کامل سرور بر عهده شما می باشد. همچنین تاپ میکس گیم برای شما عزیزان آفر های ویژه را برای سرور های تیم اسپیک گیمینگ قرار داده است که می توان به 6 عدد بات موزیک رایگان به همراه کانفیگ اولیه سرور به صورت رایگان اشاره نمود. به همراه بات خوش آمد گویی به همراه مشخات کامل کاربر از ویژگی های رایگان این سرویس تیم اسپیک می باشد. 

سرور تیم اسپیک اختصاصی

سرور های اختصاصی تیم اسپیک تاپ میکس گیم با دسترسی کامل به یادکا ارئه میگردند. در این نوع سرویس شما اجازه ساخت 1 عدد سرور با پورت مشخص را در پنل یادکا خواهید داشت که می توانید تمام کانفیگ مورد نظر خود را در سرور پیاده سازی کنید و به لاگ های سرور تیم اسپیک دسترسی داشته باشید. برای سرور های تیم اسپیک اعم از اشتراکی تحویل آنی، اختصاصی و گیمینگ در صورت سفارش مشتری امکان اختصاص دامین دلخواه (در صورت موجود بودن دامنه) امکان پذیر می باشد.

سرور تیم اسپیک اشتراکی تحویل آنی با پنل

در صورتی که شما میخواهید به صورت آنی به سرور های تیم اسپیک ارزان قیمت که برای خرید در نظر دارید دست بیابید، این نوع سرور توصیه میگردد. اشتراکی بودن سرور تیم اسپیک به معنای محدودیت برای شما نبوده وقابلیت های فراروان که مورد نیاز شما می باشد در وب پنل سرور تیم اسپیک برای شما اجاد شده است. بنابر این شما با هزینه ای کم صاحب سروری تواند مند شده و با ارزان ترین قیمت ممکن سرورتیم اسپیک خود را مدیریت میکنید. 

تیم اسپیک چیست ؟!

نرم افزار تیم اسپیک امکان برقراری ارتباط صوتی (مکالمه) از طریق اینترنت را فراهم میکند. این مکالمه میتواند به صورت دو نفره، و یا به صورت یک کنفرانس گروهی باشد. دلیل محبوبیت نرم افزار تیم اسپیک، استفاده گسترده از آن در بین طرفداران بازی های آنلاین است. افرادی که قصد دارند روی یک سرور اینترنتی مشغول بازی با یکدیگر شوند، با کمک نرم افزار TeamSpeak میتوانند هماهنگی های لازم را انجام دهند، و یا سوالات خود را از یکدیگر بپرسند.

امکانات سرور تیم اسپیک

تیم اسپیک امکانات خوبی برای ساماندهی و هماهنگی برای انجام بازی های گروهی آنلاین دارد. (مثل ذخیره آدرس سرور ها)به همین دلیل هم با اینکه نرم افزارهای زیادی برای کنفرانس اینترنتی وجود دارند، اما TeamSpeak تبدیل به یک نرم افزار استاندارد برای طرفداران بازی های آنلاین گروهی شده است.(به عنوان مثال، بیشتر افرادی که به صورت آنلاین و گروهی به انجام بازی هایی مثل کانتر میپردازند، همیشه از نرم افزار تیم اسپک برای هماهنگی و قرار گذاشتن روی سرورها استفاده میکنند)

تهیه / نصب بکآپ سرور تیم اسپیک

در هر زمان که نیاز بود از تمامی سرور خود بک آپ تهیه نمایید. با مراجعه به قسمت screen shot شما میتوانید به راحتی این کا را انجام دهید.

مشاهده لاگ و تاریخچه سرور تیم اسپیک

نیاز به چک کردن لاگ سرور خود دارید؟ می توانید با امکانات پنل تحت وب سرور تیم اسپیک خود به لاگ و تاریخچه سرور دسترسی داشته باشید.

ساخت توکن / ارائه رنک سرور تیم اسپیک

در صورتی که نیاز به ساخت توکن از رنک های سرور خود دارید می توانید با چند کلیک توکن مورد نظر خود را بسازیدو توکن را استفاده نمایید.

روشن / خاموش کردن سرور تیم اسپیک

شما میتوانید با قابلیت روشن و خاموش کردن سرور تیم اسپیک خود از پنل در هر زمان که لازم بود تغییرات مد نظر خود را اعمال کنید.

راه اندازی مجدد سرور تیم اسپیک

در صورتی که بکاپی از قبل در پنل خود ذخیره کرده  اید یا بنا به دلایلی نیاز دارید تا سرور خود را ریست کنید کافی است تا باستفاده از پنل اقدام نمایید.

تغییر تنظیمات سرور تیم اسپیک

تمامی تنظیماتی که مورد نیاز شما می باشد در پنل تیحت وب گرد آوری شده است و با چند کلیلک ساده می توانید تا تغییرات خود را اعمال کنید.

ارائه انواع موزیک بات برای سرور های تیم اسپیک

موزیک بات

با خرید بات موزیک تیم اسپیک میتوانید کلاینت هایی را در سرور ts خود داشته باشید که به صورت 24 ساعتهبه پخش موزیک می پردازند.

سیستم اتورنک تیم اسپیک

خرید رنک سیستم تیم اسپیک باعث ایجاد فضای رقابتی کاربران تیم اسپیک می شود. شما بر اساس زمان سپرشی شده هر کلاینت در سرور میتوانید رنکی دلخواه انتخاب کنید.

سینوس بات

با خرید سینوس بات تیم اسپیک شما میتوانید سرو خود را به سادگی مدیریت کنید. با دسترسی به afk kicker و پلاگین های خاص سینوس بات به سرور خود جذابیت ببخشید.

با از خرید سرور تیم اسپیک اشتراکی در همان لحظه سرور تیم اسپیک برای شما به صورت تحویل انی فعال میگردد ودر پنل کاربری خود قادر به مشاهده توکن ها و ایپی و پورت سرور خود میباشید. در صورت خرید سرور های اختصاصی و یا گیمینگ بین 1 تا 6 ساعت کاری زمان تحویل سرویس متغییر می باشد.

با خرید سرور تیم اسپیک اشتراکی سطح دسترسی serveradmin برای شما فعال می باشد. و باخرید سرور های تیم اسپیک گیمینگ و یا اختصاصی شما دسترسی کامل به یادکا و کوئری 100 خواهید داشت.