تاپ میکس گیم

خرید سرور تیم اسپیک

هنگام خرید سرور تیم اسپیک از تاپ میکس گیم پیشرفته ترین تجهیزات را با استفاده از مجوز(لایسنس) اصلی سرور TeaSpeak در اختیار دارید. پینگ کاملا مناسب سرور های تیم اسپیک به دلیل قرار گیری در بهترین مرکز داده کشور فراهم شده است. تمامی سرورهای TeamSpeak به همراه پنل مدیریت تحت وب هستند و بعد از اولین پرداخت سرور به صورت آنی در اختیار شما قرار میگیرد. سرور تیم اسپیک ارزان به معنای خرید سروری با کیفیت پایین نیست، بلکه گروه تاپ میکس گیم با داشتن سرورهای قدرتمند و با هدف توسعه زیر ساخت های گیمینگ و با در نظر گرفتن کمترین سود ممکن برای شما عزیزان سرور های تیم اسپیک تحویل آنی را فراهم آورده است.

خرید سرور تیم اسپیک

چه پلان هایی برای خرید سرور TeamSpeak تاپ میکس وجود دارد؟

در زیر شرحی از هر سرویس teamspeak آورده شده است. دوستان عزیز می توانید با توجه به نیاز و علایق مدیریت سرور TS اقدام به خرید TeamSpeak نمایید.

مشخصات خرید سرور تیم اسپیک تحویل آنی

 • دسترسی به پنل تحت وب 
 • امکان خاموش و روشن کردن سرور از پنل
 • امکان ریستارت کردن سرور
 • دسترسی کامل به بن لیست
 • ساخت توکن / ارائه رنک
 • مشاهده لاگ و تاریخچه

مشخصات خرید سرور تیم اسپیک گیمینگ

 • دسترسی کامل به YATQA
 • 6 عدد بات موزیک رایگان
 • بات خوش آمد گویی به صورت چت
 • انجام کانفیگ اولیه گیمینگ سرور ts
 • منابع کاملا اختصاصی
 • استفاده از هارد nvme 

مشخصات سرور تیم اسپیک اختصاصی

 • دسترسی کامل به YATQA
 • منابع کاملا اختصاصی
 • بات خوش آمد گویی به صورت چت
 • انجام کانفیگ اولیه (در صورت نیاز)
 • ثبت و خرید دامنه اختصاصی
 • خرید و ثبت دامنه مورد نظر (در صورت نیاز)
خرید سرور تیم اسپیک

ثبت و خرید دامنه اختصاصی

شما می توانید تمامی کارهای خرید و ثبت دامنه مورد نظر و همچنین راه اندازی سرور را به ما بسپارید

سرعت بالا

در تمامی سرور ها از هارد SSDو nvme m2  جهت بالا بردن سرعت جابجایی در چنل ها استفاده شده

منابع اختصاصی

تمامی سرویس های تیم اسپیک تاپ میکس گیم  با منابع کاملا اختصاصی برای کابر ارائه میشود

بک آپ گیری اختصاصی

قابلیت بکاپ گیری سرور ها از طریق پنل کاربری در هر لحظه و امکان دانلود بک آپ سرور تیم اسپیک

خرید سرور تیم اسپیک به صورت تحویل آنی بعد از پرداخت اولین صورت حساب

با خرید سرور اشتراکی TeamSpeak با مناسب ترین قیمت می توانید صاحب با کیفیت ترین سرور ts شوید. خرید سرور تیم اسپیک ارزان قیمت TopMix Game برای کسانی مناسب است که به سروری با امکانات کامل و دسترسی شخصی نیاز دارند. سرور شما با نصب و راه اندازی خودکار تحویل داده می شود، بنابراین به محض اینکه سرور TeamSpeak خود را سفارش دادید و خریداری کردید، به صورت خودکار و فوری نصب و در دسترس شما قرار می گیرد.teamspeak حرفه ای تاپ میکس گیم به صورت کاملا فارسی با قابلیت های فراروان از ناحیه کاربری قابل دسترسی می باشد.

خرید سرور تیم اسپیک

خرید سرور تیم اسپیک تحویل آنی (با پنل تحت وب)

آیا خرید سرور تیم اسپیک اشتراکی کیفیت خدمات یا دسترسی را تغییر می دهد؟ این سوالی است که اکثر خریداران جدید سرورهای teamspeak در قسمت پشتیبانی می پرسند. برای پاسخ به این سوال باید گفت: سخت افزار و نرم افزار و لایسنس تیم اسپیک استفاده شده در تمامی سرویس های گیمینگ، اختصاصی و اشتراکی یکی بوده و تنها تفاوت در میزان منابع تخصیص یافته به سرویس است. تنها تفاوتی که هنگام خرید سرور اشتراکی TeamSpeak وجود دارد این است که شما به یاد دسترسی ندارید، اما می توانید تمام کارهای مورد نیاز خود را با استفاده از یک پنل وب اختصاصی انجام دهید.

خرید سرور تیم اسپیک گیمینگ ایران

خرید سرور تیم اسپیک اختصاصی

چرا خرید سرور تیم اسپیک تاپ میکس ؟

با خرید سرور های تیم اسپیک گیمینگ ارزان قیمت و تجربه ی کاربری و راحتی در استفاده از پنل کاربری متوجه سطح کیفی بالای آن می شوید. تاپ میکس گیم همواره در تلاش بوده است تا از باکیفیت ترین سخت افزار های روز و موجود در ایران برای ارئه سرویس های خود بکوشد. با سوئیچ کردن در چنل های مختلف سرور ه متوجه استفاده از هارد های nvme خواهید شد. برای راحتی شما عزیزان امکان ثبت و خرید دامنه اختصاصی و در صورت امکان دامنه پیشنهادی شما فراهم شده است. برای کسانی که به فکر درآمد زایی هستند هم پلان های نمایندگی تیم اسپیک قرار داده شده است. شما با خرید هر پلان می توانید تعداد مشخصی سرور را اجرا کرده و به مشتریان خود بفروشید.

سطح دسترسی در هر یک از سرور های ts خریداری شده توسط مشتری

سرور تیم اسپیک گیمینگ

تمامی سرور های تیم اسپیک گیمینگ تاپ میکس گیم با سطح دسترسی فول به سرور و دسترسی به یادکا ارائه میگردد. بنابراین مدیریت کامل سرور بر عهده شما می باشد. همچنین تاپ میکس گیم برای شما عزیزان آفر های ویژه را برای سرور های تیم اسپیک گیمینگ قرار داده است که می توان به 6 عدد بات موزیک رایگان به همراه کانفیگ اولیه سرور به صورت رایگان اشاره نمود. به همراه بات خوش آمد گویی به همراه مشخات کامل کاربر از ویژگی های رایگان این سرویس تیم اسپیک می باشد. 

سرور تیم اسپیک اختصاصی

سرور های اختصاصی تیم اسپیک تاپ میکس گیم با دسترسی کامل به یادکا ارئه میگردند. در این نوع سرویس شما اجازه ساخت 1 عدد سرور با پورت مشخص را در پنل یادکا خواهید داشت که می توانید تمام کانفیگ مورد نظر خود را در سرور پیاده سازی کنید و به لاگ های سرور تیم اسپیک دسترسی داشته باشید. برای سرور های تیم اسپیک اعم از اشتراکی تحویل آنی، اختصاصی و گیمینگ در صورت سفارش مشتری امکان اختصاص دامین دلخواه (در صورت موجود بودن دامنه) امکان پذیر می باشد.

سرور تیم اسپیک اشتراکی تحویل آنی با پنل

در صورتی که شما میخواهید به صورت آنی به سرور های تیم اسپیک ارزان قیمت که برای خرید در نظر دارید دست بیابید، این نوع سرور توصیه میگردد. اشتراکی بودن سرور تیم اسپیک به معنای محدودیت برای شما نبوده وقابلیت های فراروان که مورد نیاز شما می باشد در وب پنل سرور تیم اسپیک برای شما اجاد شده است. بنابر این شما با هزینه ای کم صاحب سروری تواند مند شده و با ارزان ترین قیمت ممکن سرورتیم اسپیک خود را مدیریت میکنید. 

تیم اسپیک چیست ؟!

نرم افزار تیم اسپیک امکان برقراری ارتباط صوتی (مکالمه) از طریق اینترنت را فراهم میکند. این مکالمه میتواند به صورت دو نفره، و یا به صورت یک کنفرانس گروهی باشد. دلیل محبوبیت نرم افزار تیم اسپیک، استفاده گسترده از آن در بین طرفداران بازی های آنلاین است. افرادی که قصد دارند روی یک سرور اینترنتی مشغول بازی با یکدیگر شوند، با کمک نرم افزار TeamSpeak میتوانند هماهنگی های لازم را انجام دهند، و یا سوالات خود را از یکدیگر بپرسند.

امکانات سرور تیم اسپیک

تیم اسپیک امکانات خوبی برای ساماندهی و هماهنگی برای انجام بازی های گروهی آنلاین دارد. (مثل ذخیره آدرس سرور ها)به همین دلیل هم با اینکه نرم افزارهای زیادی برای کنفرانس اینترنتی وجود دارند، اما TeamSpeak تبدیل به یک نرم افزار استاندارد برای طرفداران بازی های آنلاین گروهی شده است.(به عنوان مثال، بیشتر افرادی که به صورت آنلاین و گروهی به انجام بازی هایی مثل کانتر میپردازند، همیشه از نرم افزار تیم اسپک برای هماهنگی و قرار گذاشتن روی سرورها استفاده میکنند)

تهیه / نصب بکآپ سرور تیم اسپیک

در هر زمان که نیاز بود از تمامی سرور خود بک آپ تهیه نمایید. با مراجعه به قسمت screen shot شما میتوانید به راحتی این کا را انجام دهید.

مشاهده لاگ و تاریخچه سرور تیم اسپیک

نیاز به چک کردن لاگ سرور خود دارید؟ می توانید با امکانات پنل تحت وب سرور تیم اسپیک خود به لاگ و تاریخچه سرور دسترسی داشته باشید.

ساخت توکن / ارائه رنک سرور تیم اسپیک

در صورتی که نیاز به ساخت توکن از رنک های سرور خود دارید می توانید با چند کلیک توکن مورد نظر خود را بسازیدو توکن را استفاده نمایید.

روشن / خاموش کردن سرور تیم اسپیک

شما میتوانید با قابلیت روشن و خاموش کردن سرور تیم اسپیک خود از پنل در هر زمان که لازم بود تغییرات مد نظر خود را اعمال کنید.

راه اندازی مجدد سرور تیم اسپیک

در صورتی که بکاپی از قبل در پنل خود ذخیره کرده  اید یا بنا به دلایلی نیاز دارید تا سرور خود را ریست کنید کافی است تا باستفاده از پنل اقدام نمایید.

تغییر تنظیمات سرور تیم اسپیک

تمامی تنظیماتی که مورد نیاز شما می باشد در پنل تیحت وب گرد آوری شده است و با چند کلیلک ساده می توانید تا تغییرات خود را اعمال کنید.

ارائه انواع موزیک بات برای سرور های تیم اسپیک

خرید بات موزیک تیم اسپیک

با خرید بات موزیک تیم اسپیک میتوانید کلاینت هایی را در سرور ts خود داشته باشید که به صورت 24 ساعتهبه پخش موزیک می پردازند.

خرید سیستم اتورنک تیم اسپیک

خرید رنک سیستم تیم اسپیک باعث ایجاد فضای رقابتی کاربران تیم اسپیک می شود. شما بر اساس زمان سپرشی شده هر کلاینت در سرور میتوانید رنکی دلخواه انتخاب کنید.

خرید سینوس بات تیم اسپیک

با خرید سینوس بات تیم اسپیک شما میتوانید سرو خود را به سادگی مدیریت کنید. با دسترسی به afk kicker و پلاگین های خاص سینوس بات به سرور خود جذابیت ببخشید.

با از خرید سرور تیم اسپیک اشتراکی در همان لحظه سرور تیم اسپیک برای شما به صورت تحویل انی فعال میگردد ودر پنل کاربری خود قادر به مشاهده توکن ها و ایپی و پورت سرور خود میباشید. در صورت خرید سرور های اختصاصی و یا گیمینگ بین 1 تا 6 ساعت کاری زمان تحویل سرویس متغییر می باشد.
با خرید سرور تیم اسپیک اشتراکی سطح دسترسی serveradmin برای شما فعال می باشد. و باخرید سرور های تیم اسپیک گیمینگ و یا اختصاصی شما دسترسی کامل به یادکا خواهید داشت.
پس از خرید سرور تیم اسپیک، در محیط کاربری در قسمت سرویس ها سرویس های من پنل مدیریتی تیم اسپیک برای شما فعال خواهد شد. شما میتوانید با این پنل مدیریت برای گرفتن بک آپ، روشن، خاموش، ریست کردن و … استفاده نمایید!
تمامی سرور تیم اسپیک تاپ میکس گیم به صورت اینترنت(مگر در شرایطی خاص) به شما ارئه میگردد و میتوانید از سراسر دنیا به سرور تیم اسپیک خود متصل شوید.

این مطلب چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 4.5 / 5. تعداد رای: 16

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید.

آموزش ویدئویی اتصال به سرور تیم اسپیک تحویل آنی

شما میتوانید بعد از خرید سرور تیم اسپیک و پلان مورد نظر خود باتوجه به فیلم مورد نظر وارد سرور خود شده و دسترسی خود را فعال نمایید.